Books: History Number of items: 175
2028705
15734
355
Books: History
Other collectibles
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
2002271
15735
355
Books: History
Other collectibles
László Gyula: 50 rajz a honfoglalásról. Bp., 1982, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, két lap kijár.
2029362
15736
355
Books: History
Other collectibles
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben, kis kopásnyomokkal.
1 200 HUF
2030152
15737
355
Books: History
Other collectibles
Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. Levéltári kutatások alapján írta: - -.Bp.,én., Genius. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, megviselt állapotban.
1 000 HUF
2029129
15738
355
Books: History
Other collectibles
Idézetek Mao Ce-tung elnöktől. Peking, 1968. Idegen nyelvű könyvek kiadója. Művőr kötésben, hozzá a kínai nyelvű változat / Speeches and quotes of Mao in Chinese and Hungarian
3 000 HUF
2030874
15739
355
Books: History
Other collectibles
Bárdossy László: A nemzet védelmében. Utolsó beszédei az un. népbíróság előtt. Fahrwangen, (1996),Duna-Gilde. 2. kiadás. Kiadói keménykötés.
1 600 HUF
2029589
15740
355
Books: History
Other collectibles
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1885676
15741
355
Books: History
Other collectibles
Magyarok, alánok, jászok. Szerk.: Sárba Katalin. Bp., 2014, Forrás Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, magyar és orosz nyelven.
1 200 HUF
2031284
15742
355
Books: History
Other collectibles
2 Officina kiadvány: Kovreg Ilona: Pannónia. Bp. (1939.) Officina. 29 p. 32 kép, 2 sztl. lev. Illusztrált kiadói kartonált kötésben, szép állapot, Pataky Mária: Rákóczi földje. Sérült kartonálásban.
1 000 HUF
2027669
15743
355
Books: History
Other collectibles
2 400 HUF
2004772
15744
355
Books: History
Other collectibles
Paolo Santarcangeli: A labirintusok könyve. Egy mítosz és egy szimbólum története. Bp.,1970, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2004765
15745
355
Books: History
Other collectibles
Modor Ádám: A titok meg a nyitja. Titkos szolgák és jelentések. Bp.,2004, Kairosz. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035