Books: Military Number of items: 52
2027667
16601
355
Books: Military
Other collectibles
Kertész Gyula (szerk.): Katonai lelkipásztorkodástan. Bp., 1942. Tisza Gyula. Kiadói papírkötésben.
8 000 HUF
2026009
16602
355
Books: Military
Other collectibles
Saly Lajos (szerk.): A budapesti m. kir állami rnedőrség főkapitányságnak és kerületi kapitányságainak rendőri útmutatója. Bp., 1926. 232p + reklámok. Enyhén sérült papírborítékban
5 000 HUF
2026801
16603
355
Books: Military
Other collectibles
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp., 1934, Révai. A szerző dedikációjával Nyírő Gyula orvos részére. Kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
6 000 HUF
2029448
16604
355
Books: Military
Other collectibles
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval.Illusztrált félvászon-kötésben
5 000 HUF
2029796
16605
355
Books: Military
Other collectibles
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Kissé kopott borító, II. kötet újrakötve
6 000 HUF
2028749
16606
355
Books: Military
Other collectibles
6 000 HUF
2025886
16607
355
Books: Military
Other collectibles
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Bp., 1942. Szerzői. Kiadói papírkötés. Néhány lap alja vízfoltos.
2 000 HUF
2027671
16608
355
Books: Military
Other collectibles
Vanyó Tihamér dr.: Háború-idegek-lelkierő. Pannonhalma, 1944. 18p.
2 400 HUF
2024582
16609
355
Books: Military
Other collectibles
Id. Margitay-Becht András: A leitha monitor ...és a többiek., Dedikált. Bp., 2007. Hadtörténeti Intézet. Kiadói kartonálás. + meghívó a könyvbemutatóra.
4 000 HUF
2028085
16610
355
Books: Military
Other collectibles
Sven Hedin: Ein volk in Waffen. Leipzig, 1915, F. A. Brockhaus. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 600 HUF
2028462
16611
355
Books: Military
Other collectibles
Ivan Ivanovics Oreusz: Oroszország a magyarok ellen 1849. Ford., sajtó alá rendezte és a bevezető tanulmányt írta: Rosonczy Ildikó. Bp.,2002,Balasssi. Kiadói kartonált papírkötés.
2 800 HUF
2027584
16612
355
Books: Military
Other collectibles
Szolnoky Gerzson: 1914-1917 Háborús idők imádságos könyve. Debrecen, 1916. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035