17228.
355. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
Magyar orvosi vademecum. I. kötet. Szerk.: Dr. Nékám Lajos és Dr. Kétly László. Bp.,1902, Dobrowsky és Franke. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.