https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 59
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2013880
17230
355
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 4 db Újabb megható állattörténetek. Szerk.: Regősné Halász Katalin. hn.,2000, Novella. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Mit kell tudni a halakról? Össze: Rezsu Emese. Debrecen, én., TKK. Kiadói kartonált papírkötés. Szinák János-Veress István: A kutya hétköznapjai. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Pénzes Bethen: Terrárium. Bp., 1989,...
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1996253
17231
355
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Dr. Völgyesi Ferenc: Emberek, állatok hipnózisa. Bp.,1973, Medicina. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 600 HUF
1996328
17232
355
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Svachulay Sándor: A természet aviatikusai. Harc a levegőért. Bp.,é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1996097
17233
355
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. I-II. kötet. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. Bp.,1913, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1996271
17234
355
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Koch-Kostersitz, Manfred: 400 tanács kutyakedvelőknek. Bp., ,Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. + Lányi György: Állatkedvelők kézikönyve. Bp.,1989, Állatbarát. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1997635
17235
355
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I-II. kötet. Bp., 1955-1959, Művelt Nép. Negyedik, és második kiadások. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1997657
17236
355
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Handbook of Chemistry and Physics. Szerk.: Charles D. Hodgman. Cleveland,1962,The Chemical Rubber Publishing. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1982325
17237
355
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1939, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1959967
17238
355
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vegyes könyvtétel, 3 db: Josef Augusta: Az ősvilág állatóriásai. Fordította: Zólyom Antal. Pécs,1994,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. Bernhard Grzimek: Ausztrália különös állatai. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Kenyeres Lajos - Ifj. Dr. Tildy Zoltán: Védett természeti ritkaságaink. Bp., 1960, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1918656
17239
355
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1938597
17240
355
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Sztrókay Kálmán: Az ember és a csillagok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
The item is not available
1903837
17241
355
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1
Vlagyimir Vasziljevics Kovanov: Egy orvos visszaemlékezései. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment