Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.
Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., é. n., Ráth Mór. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, gerince hiányzik.
Ady Endre: Így is történhetik. Novellák. Bp.,1910, Nyugat, (Jókai-ny.), 143 p. Első kiadás. Korabeli átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, az eredeti papírborítót nem kötötték be, hiányzik. Az elülső kötéstábla belsején Weiszlovits Sidney zsidó származású szendrői birtokos, Dalmát Piroska által tervezett, szecessziós ex librisével.
Karinthy Frigyes: A bűvös szék. Komédia egy felvonásban. Modern Könyvtár 523. sz. Bp.,[1918], Athenaeum,(Uránia-ny.),28+4 p. A borító rajza Gedő Lipót illusztrációja. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, a könyvtest kijár, a karakterek neveit ceruzával kiegészítették. A komédia bemutatója 1917. okt. 13. -án, a Modern Színpadon (1916-1917, később: Belvárosi Színház 1917-1951) ...
Esztendő. 1918. Szeptember. I. évf. 9. sz. Főszerk.: Hatvany Lajos. Szerk.: Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső. Bp.,1918,Pesti Napló. Átkötött modern egészvászon-kötés. Benne Hatvany Lajos, Babits Mihály, Kaffka Margit, Szép Ernő, Karinthy Frigyes írásaival, és egy kiadatlan Kossuth levéllel.