17559. 355. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., é. n., Ráth Mór. Kissé kopott, díszes vászonkötésben, gerince hiányzik.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor