6 000 HUF
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok. [Bp.,1893, Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája], VIII+960 p. Második,bővített kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Félvászon-kötésben, javított gerinccel, a javításkor az 1/2 oldal hibásan, a címlap elé lett bekötve, kopott borítóval, a címlap és a két lap sérült, hiányos (3/4., 9-10.)