1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ihász Gábor: Magyar nyelvtan az algymnasium I. és II. osztálya számára. Eger, 1856, Érseki Lyceum, 156+1 p. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval, foltos lapokkal.