3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Jókai Mór: A kik kétszer halnak meg. I-II. kötet. Jókai Mór összes művei. LXII-LXIII. kötet. Nemzeti DÃszkiadás. Bp.,1897, Révai, 4+396+4+275+3 p. Kiadói aranyozott gerincű egészbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, kopott borÃtóval és gerinccel, az elsÅ‘ kötetben két kijáró lappal és rajtuk kis lapszéli szakadásokkal.