2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia kézikönyve. Bp., é. n., Stádium. Helyenként kissé foltos lapokkal, kicsit kopott félvászon kötésben.