3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Ponori Thewewk Emil: A helyes magyarság elvei. Gyulai Pál előszavával. Bp., 1873, Eggenberger (Hoffmann és Molnár),(Athenaeum-ny.), VIII+112 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopottas borítóval, egy lap széle foltos, intézményi bélyegzővel, Zsámár József magánkönyvtári bélyegzőjével és ex libris-szével.