17627. 355. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Stifter Adalbert: Költői vázlatok. Németből. Pest, 1862. Heckenast Gusztáv, 1 t. (acélmetszettű díszcímlap)+415 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : hsz