1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Wood, Henri: East-Lynne vagy Lady Isabella. III-IV-V. kötet. Fordította Barcza Josefa. Veszprém, 1870, Ramazetter Károly, 164+207+164 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,sérült gerinccel, laza fűzéssel, kis viseltes állapotban. Eöri Szabó Dénes possessori bejegyzésével.