Vörösmarty-album. A költő életrajza és válogatott versei. Szerk.: Salusinszky Imre. Bp., 1909, Wodianer. Enyhén kopott, díszes, aranyozott, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Nyírő József: Madéfalvi veszedelem, Uz Bence. Kolozsvár, Budapest, Erdélyi Szépmíves Céh, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3 db Mécs László könyv: Élőket nézek. Versek. Bp.,(1938),Révai. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex libris-szével, Mécs László (1895-1978) aláírásával. 1048. számú kézzel számozott példány. Hajnali harangszó. Versek. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Fehéren és kéken. Versek. B...
Bárczi Géza: Magyar szófejtő szótár. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 348 p. +1 t. Kiadói félvászon kötés.+Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,1886, Franklin, 344 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. köt. Fordította Huszár Imre. Verne Gyula összes munkái. Bp.,é.n., Franklin. Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítókkal.