Madách Imre összes művei 1-2. kötet. Sajtó alá rendezte, bevezette és a jegyzeteket írta: Halász Gábor. Bp.,1942,Révai, 4 p.+1 t.+1065 p.+4 p.+1 t.+1223+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, az első kötet címlapján szakadás, jó állapotban.
Szezám könyve. Ifjusági könyvtár 6 kötetéből készült kolligátum. Ifjúsági könyvtár. Szerk.: Dr. Szemák István. (Egybekötve.) Hanusz István: Déleurópából föld- és néprajzi képek. Hanusz István: Közép-Európából föld- és néprajzi képek. Morvay Győző: Egy eltemetett város. (Pompéji). Szerelemhegyi Tivadar: Római királymondák. Böngérfi János: Hún mondák. Széchy Gyula és Kiss Lajos rajzaival. Böngé...
Kiszely Mária: Cosima. Wagner Richardné - Liszt Cosima élete. Bp.,1948,Bárd Ferenc és Fia. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.