Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
Ihász Gábor: Magyar nyelvtan az algymnasium I. és II. osztálya számára. Eger, 1856, Érseki Lyceum, 156+1 p. Negyedik kiadás. Félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval, foltos lapokkal.
Jósika Miklós: A csehek Magyarországban. Korrajz I. Mátyás király idejéből. Bp., 1886, Franklin. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
Arany János kisebb költeményei. I.-II. kötet. Egybe kötve Pest, 1860, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
Dr. Torgyán József: Humor a házban. Humoros történetek a politika világából. DEDIKÁLT! Győr, 2008, Text-Print Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Rubinyi Mózes: Vajda János. Ethika-könyvtár VIII. Bp.,1922, Ethika,(Hungária-ny.), 142+2 p. Széteső állapotban. A szerző, Rubinyi Mózes (1881-1965) irodalomtörténész, nyelvész által Lenkei Henrik (1863-1943) főreáliskolai tanár, író, műfordító részére dedikált példány.