Szophoklész: Antigone. Sophokes tragédiája. Fordította és magyarázta: Csiky Gergely. Bp.,1899, Franklin,95 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a szennylapok hiányoznak, egy lap kijár.
Gyulai Pál költeményei. Bp.,1870, Ráth Mór,(Bécs, Holzhausen Adolf-ny.,) 1 t.+336 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Hirháger-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, kissé kopott borítóval, kissé szakadozott szennylapokat.
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.
Bajza József összegyűjtött munkái. III. kötet. Sajtó alá rendezte: Badics Ferenc. Bp., 1899, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.