Orenstein és Koppel 806. számú főmintajegyzékének fénymásolt példánya. [Vasúti sínek, kocsik, mozdonyok árjegyzéke.], 98 p. +Zelovich Kornél: A magyar vasutak története c. könyv fénymásolt példánya, hiányos, 9-60 p.+Pecz Kornél: Síkpálya gyorsvonatú lokomotívok c. könyv fénymásolt példánya.
Szécsey István: Az Árpádtól a Hargitáig. A Ganz gyorssínautóbusz, motorkocsi és motorvonat gyártásának aranykora. (1934-1959.) Bp.,2006, MÁV. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
cca 1982-1997 Vegyes vasúttal kapcsolatos tétel, 4 db: cca 1982 Villamos járművek és dízel-villamos mozdonyok. Bp., é.n., Ganz,(Globus-ny.) 1986 Ganz villamossági közlemények. 23. szám. Bp.,1986, OKISZ Labor-ny. Papírkötés. 1989 Vasúti biztosítóberendezési és automatizálási szemle. 1989. okt. 10. Szerk.: Flettner Gyula. Bp.,1989, MÁVTI-ny. Papírkötés. 1997 V. vasútvillamosítási konferencia....
Diego Mormorio: In treno verso L'Europa. hn.,1993, Peliti Associati. Olasz nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kissé sérült kartontokban.
Vegyes vasúti könyv tétel, 4 db: La Vie du Rail. 1990 Juin. L'Album des Records. Francia nyelven. Papírkötésben. La Vie du Rail. French super train album. 1990. Angol nyelven. Papírkötésben. Jan Kapliczky: Zeleznice ve fotografii. Praha, 1974,NADAS. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Svatopluk Slechta-Jiri Maurenz: Toulkys Párou. Praha, 1989, NADAS....
Vegyes vasúti könyv tétel, 8 db: Die Ungarische Eisenbahn in Bildern. Bp.,1972, MÁV. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, Grenzenlose Bahn. Güterverkehr. 1991, Internationaler Eisenbahnverband. Német nyelven. Esztergomi László: Ungarns Eisenbahn Heute. Bp., é.n., MÁV. Német nyelven. Bahnbuch. Die Angebote and Services der ÖBB von A-Z. ...
Javaslat a Magyar Királyi Államvasutak hálózatán a háború lezajlását követő legközelebbi években szükséges beruházásokról és a hálózat tovább fejlesztéséről. Bp.,1916, Magyar Királyi Államvasutak,(Hornyánszky-ny.) Kiadói papírkötés. Modern reprint, de a reprint kiadásért felelős nyomda/kiadó neve nem szerepel benne.
Lovas Gyula: 125 éves a sopron-kanizsa vasútvonal. 1865-1990. Szombathely, 1990, MÁV szombathelyi Igazgatósága-Közlekedéstudományi Egyesület Vas megyei Területi Szervezete. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. Ritka