In Treno al Cinema. Immagini per un viaggio in Italia. Szerk.: Eugenio Bernardi-Piero Spila. Roma, 1988, Peliti Associati. Olasz nyelven. Számos fotóval illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.
1992 A magyar vasutak távlati fejlesztési programja. Bp., 1992, Közlekedési, Hírközlési és Vízügyi Minisztérium-MÁV Vezérigazgatóság-GYSEV Vezérigazgatósága,(MÁVTI Nyomda.) Kissé sérült spirálkötésben.
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés...
Lovas György: Különleges vasutak, vasúti különlegességek. Ismeretterjesztő sorozat. I-XIV. Gépelt iratanyag. Papírkötésben, szakadásokkal borítón, néhány lap sarkán gyűrődésekkel.
Willy Kosak-Hans G. Isenberg: Die Super Eisenbahnen der Welt. hn.,1987, Falken-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel. +Rolf L. Temming: Eisenbahn für morgen schon heute. Klagenfurt, 1990, Neuer Kaiser Verlag. Kiadói kartonált papírkötés.+Die Höllentalbahn. Vom Freiburg in den Schwarzwald. Schindellegi,é.n., Merkur. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.