800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Katolikus Ãrók új magyar kalauza. Szerk.: Dr. Almásy József. Bp.,(1940), Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, laza fűzéssel.