2 400 HUF
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Bp., [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kartontokban, javított gerinccel, kopott borítóval.