2 db vallási könyv: Kempis, Thomas a: De imitatione Christi libri quatuor. Regensburg, 1923, Friedrich Pustet. Vászonkötésben, jó állapotban.; Szentlélek hárfája. Prohászka-imakönyv. Bp., 1928, Szociális Missziótársulat. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
[Füssy Tamás]: VII. Pius pápasága. I-II. rész. Házi könyvtár XXIII-XXIV. kötet. Bp., 1876, Szent István-Társulat, V+430+XVI+442 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Glatz Jakab: Buzgóság' könyve mivelt családok számára. Ágostai hitvallásu bécsi consist tanácsnok után. Pest, 1843, Emich Gusztáv, 1 t.(acélmetszet címkép)+VI+400 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. S. a. r.: Vida Gyula. 2. köt. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Díszes, kicsit kopott vászonkötésben.