1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Sándor Pál: Filozófiai lexikon. Bp.,é.n. (1941), Faust, 320 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel. Dr. Ürögdi György (1904-1987) történész magánkönyvtári bélyegzőivel a címlapon.