17335. 355. Closed Online auction Books: Technics
1 800 HUF
0 HUF
"Hütte" Des Ingenieurs Taschnebuch I-III. kötet. Bp.,1915, Wilhelm Ernst & Sohn. Német nyelven. 22. kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az első kötet gerincén sérüléssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor