15018.
355. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészégügyi, sport- és turisztikai intézmények részletes ismertetője. Bp., 1935, Országos Magyar Weekend Egyesület, X+16+698+1 p.+ 6 t.(ebből 1 színes)+ 2 kihajtható térkép (az egyik szakadt, a másik kiszakadt.) Első kiadás. Szövegközti képekkel, korabeli reklámokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, a végén pár hiányzó lappal.