15008.
355. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Gyula város oklevéltára. (1313-1800.) Szerk.: Dr. Veress Endre. Bp., 1938, Gyula M. Város,(Stephaneum-ny.), XII+500 p.+ 6 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, két lap hiányzik (29/30.,31/32.)