15014.
355. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t. (címkép)+8+214+2 p.+17 t.+ 1 térkép.; 6+270+2 p. +15 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. A térkép szakadt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet elülső szennylapján és előzéklapján hiánnyal, egy-két lapon firkával.