Books: Travelling, Local History Number of items: 177
2016301
15036
355
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szent István ünnepe Budapesten. Emlékkönyv 1929. évre. Szerk.: Ilosvai Hugó. Bp., 1929, Általános Nyomda Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben, jó állapotban.
2030006
15037
355
Other collectibles
Vártúrák kalauza. I-II. Bp., 1975. Sport. + Szombathy Viktor: Száll a rege várrol várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979. Madách. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
1 200 HUF
1929167
15038
355
Other collectibles
V. Kostochkin: Old Russian towns. Moszkva, 1972, Iskusstvo. Kiadói egészvászon kötés, tékában, jó állapotban.
1 000 HUF
1987692
15039
355
Other collectibles
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1955194
15040
355
Other collectibles
1 000 HUF
1950972
15041
355
Other collectibles
1 400 HUF
2026975
15042
355
Other collectibles
Lawrence, T. E.: A bölcsesség hét pillére. 1-2. köt. Bp., 1935, Révai. Kicsit laza kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
2025507
15043
355
Other collectibles
Szacsvay Imre -- Szacsvay Péter -- Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2025709
15044
355
Other collectibles
Csorba Csaba: Regényes váraink. Bp., 2002, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2013367
15045
355
Other collectibles
cca 1930 Die Schweiz. 236 képet tartalmazó album. Egészvászon kötésben / In full linen binding
1 000 HUF
2029021
15046
355
Other collectibles
Budapest székesfőváros története képekben. Szerk.: Gallina Ferenc. Bp., 1932, Házinyomda. Papírkötésben, jó állapotban. + Budapest térkép-utcanévjegyzék, 21 db kerületi térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
2013960
15047
355
Other collectibles
Salgótarján. Képeskönyv a városról. Szerk.: Dr. Tanka László. Salgótarján, 2003, Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. + Reményi-Gyenes István: Granadától Segoviáig. Bp.,1974, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +Thor Heyerdahl: A Kon-Tikitől a Raig. Bp.,1974, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035