Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky, VIII+839+1 p.+ 7 térkép. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
Garbóci László: Budafok-Tétény. XXII. kerület. Budapest városrészei. 22. Bp., é.n., CEBA. Magyar, német, és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes Pécs témájú könyvtétel, 3 db: Roisz Erzsébet: Pécs. Kalmár Lajos, Lábady István, Pesti András fotóival. Pécs, 1995, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés. A pécsi székesegyház. Dr. Lévárdy Ferenc, Boros László és Kalász Gyula tanulmányaival. Csonka Károly fotóival. Pécs, 1991, Püspöki Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés. Pécs. Ortofotók. Szerk.: Székely László. Pécs, 2001, Székely és...
Az első száz év. The first century. British American Tobacco. Hungary. Szerk.: Kiss Zoltán. Pécs, 2012, BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Kiadói kartonált papírkötés.