https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 90

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ausztria 1956. "Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény)" részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-
1
31147.

Ausztria 1956. "Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény)" részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
Csehszlovákia 1923. "Veletrh Praha Jaro" fém jelvény 214-es sorszámmal, hátoldalon gyártói jelzéssel (27mm) T:3- Czechoslovakia 1923. "Veletrh Praha Jaro" metal badge with serial number 214 (27mm) makers mark on reverse C:VG
1
31148.

Csehszlovákia 1923. "Veletrh Praha Jaro" fém jelvény 214-es sorszámmal, hátoldalon gyártói jelzéssel (27mm) T:3- Czechoslovakia 1923. "Veletrh Praha Jaro" metal badge with serial number 214 (27mm) makers mark on reverse C:VG

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Csehszlovákia 1955. "Nemzetközi Modellező Verseny 1955" zománcozott fém jelvény (33mm) T:1- Czechoslovakia 1955. "International Modelling Competition 1955" enamelled metal badge (33mm) C:AU
1
31149.

Csehszlovákia 1955. "Nemzetközi Modellező Verseny 1955" zománcozott fém jelvény (33mm) T:1- Czechoslovakia 1955. "International Modelling Competition 1955" enamelled metal badge (33mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 
Finnország 1946. "TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946" hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. "TUL (Finnish Workers' Sports Federation) 1946" Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF
1
31150.

Finnország 1946. "TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946" hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. "TUL (Finnish Workers' Sports Federation) 1946" Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" Br jelvény a hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2 Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" Br badge with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:XF
1
31152.

Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" Br jelvény a hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2 Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" Br badge with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF
1
31153.

Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
Lengyelország DN "Czu Wáj" ezüstözött Br cserkész kitűző (15,5x15,5mm) T:1-  Poland ND "Czu Wáj" silver plated Br scout badge (15,5x15,5mm) C:AU
1
31154.

Lengyelország DN "Czu Wáj" ezüstözött Br cserkész kitűző (15,5x15,5mm) T:1- Poland ND "Czu Wáj" silver plated Br scout badge (15,5x15,5mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
 
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF
1
31155.

Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
1
31156.

Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
 
3db-os kitűző és jelvény tétel, közte "MAVAD Budapest", "48. Villamosenergia-Ipari Országos Természetbarát Találkozó - Budapest 1998." T:1-
1
31157.

3db-os kitűző és jelvény tétel, közte "MAVAD Budapest", "48. Villamosenergia-Ipari Országos Természetbarát Találkozó - Budapest 1998." T:1-

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
1
 
3db klf német fém kitűző, közte "Düsseldorf 1926" T:2 3pcs of diff German pins, including "Düsseldorf 1926" C:XF
1
31158.

3db klf német fém kitűző, közte "Düsseldorf 1926" T:2 3pcs of diff German pins, including "Düsseldorf 1926" C:XF

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
 
3db-os jelvény tétel, közte "Katolikus Népszövetség", "Kiváló véradó" T:2
1
31159.

3db-os jelvény tétel, közte "Katolikus Népszövetség", "Kiváló véradó" T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment