10097. 355. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Györöki (Gyurkó) Pál (1904-1972): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, lyukas, kopott, 110×80 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk