Photo
Number of items: 303
966478
12139
355
Photo
Other collectibles
cca 1974 Alapfy László: Mozdony, a szerző által feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
1 600 HUF
2030047
12140
355
Photo
Other collectibles
1972 Vízilabda akciófotó, Almási László fotója, feliratozva, 24×14,5 cm
2 000 HUF
2030615
12141
355
Photo
Other collectibles
cca 1930 Angelo (1894-1974): Női portré, színezett fotó, aláírva, üvegezett keretben, 22×16 cm
2 000 HUF
1978993
12142
355
Photo
Other collectibles
Balás István (1945- ): Anya, művészi fotóprint, jelzett, 25×13 cm
6 000 HUF
1039128
12143
355
Photo
Other collectibles
cca 1980 Bencze László cím nélküli vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 18x24 cm
1 600 HUF
2024707
12144
355
Photo
Other collectibles
cca 1950 Demeter Károly (1892-1983) budapesti fényképész műtermi aktfelvétele, a szerző hagyatékából 1 db vintage negatív, 6x6 cm
2 400 HUF
886114
12145
355
Photo
Other collectibles
cca 1925-1930 Demeter Károly (1892-1983): Táncjelenet a műteremben, 18x24 cm-es üvegnegatívról készült későbbi, jelzetlen papírkép, 18x24 cm
1 600 HUF
2029249
12146
355
Photo
Other collectibles
Fejes László: Gábor Miklós (1919-1998) portréja, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, tetején sérüléssel, 30×19 cm
5 000 HUF
2024923
12147
355
Photo
Other collectibles
cca 1924 Gaiduschek Erzsi (1875-1956) budapesti fényképész hidegpecséttel jelzett, vintage műtermi fényképe, sarkán törésvonal, 16,5x23 cm
2 400 HUF
2024712
12148
355
Photo
Other collectibles
cca 1978 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db aláírt, vintage fénykép (Üvegcsiszoló), 21x28,3 cm
2 400 HUF
2024737
12149
355
Photo
Other collectibles
cca 1993 Hajdu András fotóriporter 8 db vintage fotója, pecséttel jelzettek, 13x18 cm
2 400 HUF
2030540
12150
355
Photo
Other collectibles
1972 Jankovszky György(1946-): "Tanulmány III", feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra ragasztva, 17×12 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m