11607. 356. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
0 HUF
cca 1890-1900 Egészbőr fotóalbum, az elülső táblán kis tájképpel (olajfestmény), aranyozott lapélekkel, kopott, fotók nélkül, 14x10x3 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor