13062.
356. Closed Online auction
Maps
1 000 HUF
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 58 p. Kopott egészvászon-kötésben, ceruzás jegyzetekkel, megviselt állapotban.