13025. 356. Closed Online auction Military
1 200 HUF
0 HUF
"25 éves az MN 2537 / 1962-1987" feliratos, katonai motívumos Alföldi porcelán emléktányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 24,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk