13059. 356. Closed Online auction Military
1 200 HUF
9
0 HUF
"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván