2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.