12933. 356. Closed Online auction Ships Balaton
1 400 HUF
0 HUF
2 db balatoni szuvenír porcelán: Drasche bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm + Aquincumi hamuzó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 7,5×11,5 cm
Photo of the item taken by : turóczi_márk