6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Bársony István 2 munkája (egybekötve): Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel; Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.