17278. 356. Closed Online auction Books: Judaica
1 200 HUF
0 HUF
Hagada. Ford.: Hevesi Ferenc, Zádor István rajzaival. Bp., 1924, OMIKE -- Stemmer Ödön. Kicsit kopott, sérült gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor