20 000 HUF
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-22. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1910, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, változó állapotban, a gerincek és a borítók kopottasak, az 1. és 21. kötet gerince kissé sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with spotty spines and covers, in German language.