10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
[C. Horváth - A. Kardos - A. Endrődi] - Histoire de la littérature hongroise. Ouvrage adapté du hongrois par I. Kont. Budapest-Paris, 1900. Athenaeum-Felix Alcan. XII + 420 p. + 20 t. (részben színes, ebből 5 kihajtható) Álbordázott, dúsan aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.