3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Harsányi Zsolt: Életre-halálra. René. Bp., ,Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kopott, az elülső szennylap kijár, laza fűzéssel. A szerző, Harsányi Zsolt (1887-1943) által dedikált.