800 HUF
Vas Gereben: Egy alispán. Magyar korrajz. Vas Gereben összes munkái. V. kötet. Gyulay László rajzaival. Bp.,(1886),Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 491+3 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval.