Number of items: 369

17622.

24 000 HUF
62,18
68,57

17623.

24 000 HUF
62,18
68,57

Vergilius összes művei. Fordította: Lakatos István. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17624.

1 000 HUF
2,59
2,86

17625.

1 000 HUF
2,59
2,86

Magyar Gaudeamus. Régi magyar diákdalok. Gyűjt.: Bevilaqua Béla. Bp., 1932, Mefhosz. Kissé kopott tűzött papírkötésben. + 5 db egyéb zenei kisnyomtatvány
17626.

800 HUF
2,07
2,29

Federico García Lorca: A sötét szerelem szonettjei. Fordította: András László. Kass János illusztrációival. Bp., 1988, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17627.

1 200 HUF
3,11
3,43

17628.

1 200 HUF
3,11
3,43

17629.

800 HUF
2,07
2,29

C(harles) W(ebster) Leadbeater: Az álmokról. Mi az álom? Hol és hogy álmodtunk? Az álmodó érzékfölötti időmértéke és dramatizáló szokása. A látomás, a jós-, szimbolikus és eleven álom. Álomkísérletek. Fordította: Fekete Pál. Bp.,[1930], Hauptmann Béla, 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen szakadásokkal, kissé foltos borítóval, címlapon hiánnyal, kivágásokkal. A címlapon Lőrincz Ernő bizományos és könyvkiadó bélyegzőjével.
17630.

C(harles) W(ebster) Leadbeater: Az álmokról. Mi az álom? Hol és hogy álmodtunk? Az álmodó érzékfölötti időmértéke és dramatizáló szokása. A látomás, a jós-, szimbolikus és eleven álom. Álomkísérletek. Fordította: Fekete Pál. Bp.,[1930], Hauptmann Béla, 64 p. Kiadói papírkötés, a borítón és a gerincen szakadásokkal, kissé foltos borítóval, címlapon hiánnyal, kivágásokkal. A címlapon Lőrincz Ernő bi...

3 600 HUF
9,33
10,29

17631.

Táncsics Mihály: Táncsics Mihály művei 12. és 10. kötet. (Egybekötve.) 12. kötet: Hunnia függetlensége. Harmadik kiadás. Nyilatkozat Széchényi István gróf "Két garas" című tervére. Második kiadás. 10. kötet: I. rész: Királylista és republikánus. II. rész: A forradalomról. III. rész: A koczka fordul. Első kiadás. Bp.,1873-1885, Kocsis Sándor ny.-Központi Táncsics-Bizottság (,Müller K.-ny.), 2...

18 000 HUF
46,63
51,43

Wagenbach, Klaus: Kafka Prágája. Irodalmi útikalauz. 2006, Atlantisz. Kiadói egészvászon kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
17632.

2 000 HUF
5,18
5,71

2 db könyv - A szépség szíve. Régi kínai esztétikai írások. Bp., 1984, Európa. + Miszkavaihi: A boldogságról. A boldogság könyve. Bp., 1987, Európa. Mindegyik kötet papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
17633.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF