Révai Nagy Lexikona I-XIX.+XXI. kötet. Bp.-Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi Kiadó-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A XX. kötet hiányzik. Jó állapotban.
Euripides drámái II-III. kötet. Fordította, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csengeri János. Bp.,1915-1919, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince kissé sérült, a III. kötetben néhány ceruzás aláhúzással.
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, ragasztott gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.
Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben javított gerinccel, közepes állapotban
Budapest-Orfeum 1907-1945. Szerk.: Benedek Miklós, Császár Angéla, Szacsvay László. Bp., é. n., Ipari Informatikai Központ Nyomda Főosztálya. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Németh László: Az emberi színjáték. (1928) 1-2. kötet. Új magyar regények. Bp.,(1944),Franklin, 450+335 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. "A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 140. sz. kiadványa." címkével.
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.