https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 369
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1733336
18600
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Henri Lavedan: Elbeszélések. Fordította: Gábor Andor. Magyar Könyvtár 338. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 61+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, részben hiányos, javított gerinccel, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1899860
18601
356
0
4800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vörösmarty minden munkái III-IV. kötet. Kiadták barátai Bajza és Schedel Ferenc. Pest, 1845, Kilián György, 271+1+266+1 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van. Okolicsányi-Kuthy Dezső (1869-1947) orvos, tüdőgyógyász névbejegyzésével a címlapon, valamint az elülső kötéstábla belsején ex-libris-szével.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
1896450
18602
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szép Ernő: Hetedikbe jártam. A toll mesterei. Bp.,é.n., Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1898668
18603
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szabó Dezső: Az egész látóhatár. III. kötet. Tanulmányok. Bp.,é.n.,Magyar Élet. Kiadói kopott gerincű félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1899142
18604
356
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bartalis János: A mezők áldása. - - összes versei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
1899128
18605
356
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Jókai Mór: Görög tűz. Jókai Mór összes művei. LXIV. kötet. Nemzeti Díszkiadás. III. kötet. Bp.,1897, Révai, 264 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel és kötéstáblákkal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1899863
18606
356
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
J. Spillmann: Bátran és híven. Regény XVI. Lajos korából. Bp., é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1903003
18607
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942. Magyar Élet. Kiadói papírborítóval.
Starting price:
1 000 HUF
1662741
18608
356
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1965295
18609
356
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kisfaludy Károly víg beszélyei. Olcsó Könyvtár. Bp.,1910, Franklin, 215+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1962189
18610
356
0
2200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Balázs Béla: Halálos fiatalság. Dráma. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 127 p. Első kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, az első előzéklap és az utolsó lap foltos.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1966194
18611
356
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Pihál György: Tollhegyen. Dedikált. Bp., 1999. Amfipressz. Kiadói papírborítékban
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment