https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 38
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2034617
17230
356
0
3000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Jereb Gábor, Kisely Ernő et alii: Vitorlázórepülés tankönyve. Szerk.: Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp.,1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2011683
17231
356
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
David, Ludwig: Fényképészeti útmutató 112 ábrával és 32 képmelléklettel. Kassa, 1931, Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2037922
17232
356
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
ERBE: Paksi Atomerőmű építése. 20 fotót tartalmazó többnyelvű kiadvány. 1980. Kiadói kartonálásban
Starting price:
1 200 HUF
2039133
17233
356
0
2400
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Némethy Károly: Földrajz. II. és III. kötet: Az öt világrész. A középiskolák és felsőbb leányiskolák használatára. Bp.,1902, Stephaneum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1900098
17234
356
0
8000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. Jávor Alajos: Bányaművelés. Szellőztetés. Bp., 1977, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1600 példányban. Ritka! A szerző, Dr. Jávor Alajos (1910-1981) által Dr. Trethon Ferenc (1923-2012) közgazdász, politikus, munkaügyi miniszter (1977-1981) részére.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1899323
17235
356
0
6000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. Forgács Zoltán: Bányaüzemek összehasonlító gazdasági vizsgálata. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt papírborítékkal. Megjelent 365 példányban. Ritka! A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
2038507
17236
356
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2039111
17237
356
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez és súlyszámításához. Mérnökök, építészek, műegyetemi hallgatók használatára. Szerk.: Czakó Adolf. Bp.,1909, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Starting price:
1 600 HUF
2025701
17238
356
0
2000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Farkas Lajos: Ötvös (arany- és ezüstműves) szakrajz. Bp., 1982, Műszaki. Papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1960016
17239
356
0
800
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Nyomdaipari fototechnika a könnyűipari technikusok számára. Bp., 1961, Műszaki. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
1957199
17240
356
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Auto und Technik Museum Sinsheim. Das große Museumsbuch. Angol - német. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2039105
17241
356
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment