1 600 HUF
Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez és súlyszámításához. Mérnökök, építészek, műegyetemi hallgatók használatára. Szerk.: Czakó Adolf. Bp.,1909, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.