15082.
356. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói 2 kötete. II. Észak- és Dél-Afrika. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.